hledat

Tags:

Jimmy-G ze srdce Vysočiny vyslal silný odkaz zesnulému kamarádovi, se kterým mu pomohl osvědčený StraySide

Sdílej

Talentovaný Jimmy-G ze srdce Vysočiny vyslal silný odkaz zesnulému kamarádovi. Jedinečnou atmosféru dokreslil opavský StraySide.

Život je krásný. Občas bolí, tu a tam je spravedlivý a zároveň často i nespravedlivý. Jednou z nejhorších věcí je, když si vezme život mladý člověk.

O Jimmym-G z Velkého Meziříčí jsme už párkrát psali. Solidní slovní zásoba, výborná barva hlasu a lásku k rapu, to jsou přednosti tohoto rappera, který spolupracuje hlavně s opavským producentem StraySidem.

Po poslechnutí čerstvé novinky konstatujeme, že by to chtělo více nahrávat, protože tohle nové jméno na scéně má co nabídnout. Beat je v tomto případě šitý na míru a více se k cele záležitostí vyjádří sám hlavní autor…

„Tento týden by oslavil svoje 30. narozeniny jeden z mých nejbližších bráchů a parťáků. Myslím, že bychom teď někde dopíjeli první lahev rumu a „Svět by byl náš“. Chtěl bych Ti tam nahoru popřát hodně klidu a míru bro a tuhle skladbu Ti věnuju ke tvému velkému dni. Mrzí mě, že Ti nemůžu pogratulovat fyzicky, ale některé věci prostě neovlivníš. Chybíš nám tu Luigi.“

Tagy: