hledat

Tags:

Pio Squad, rozjetej Haades, Icy L nebo James Cole s Ristem aneb Jak se nenápadná akce zvrhla v pekelnej mejdan

Sdílej

V sobotu 4.března měl ve Stormu premiéru nový koncept 20 Minutes, který startuje 16.března i jako soutěž pro nové hiphopové interprety. Premiéra víkendového mejdla ve složení James Cole a Risto, Haades, Pio Squad a Icy L by si zasloužila větší počet lidí, ale zas tak tragický to nebylo a ten, kdo dorazil, určitě nelitoval. Jihlavští matadoři  Pio Squad a DJ Cut Dem pokřtili album „Torzo“ a zvládli během svého 20 minutového showcasu natočit i scény do svého nového klipu a na stagy s majkem v ruce i v hlavní roli videa se předvedla Baby G, jež má na „Torzu“ i hostovačku v tracku „Každej den“.

Pak následoval tvrdej kalibr v podání Haadese, kterej aktuálně dokončuje svojí novou desku. V dobrém jménu ZNK labelu nemohla na chybět na pódiu ani buchta, která svým levelem oujé dokonale zapadla do bars, který Haades Pes sází a společně s DJem RO vysekli show, která bavila a šlapala, což ocenili přihlížející Risto a James Cole. Těm patřila třetí pozice na line upu a do žižkovského Stormu dovezli kvalitní vystoupení, které je u nich standardem a večer mohl uzavřít divočák ze Sudet Icy L. Ten rozskáče vždycky lidi pod pódiem a nutno dodat, že společný tracky s Colem už mají najetý, jelikož spolu vystupují dost často. Icy L určitě 20 minutovku nedodržel, ale nikdo se nezlobil.

Během koncertů se v VIP části klubu rozjela slušná párty a dost šílený věci se děli na baru i v zákulisí, kvalitu mejdanu potvrzuje několik nejmenovaných spících DJs a pražských rappaz. Nechyběl ani Poeta, který podepisoval svou knihu českej rap, DJ Ghost, Dr. Kary a hromada dalších známých tváří. Nakonec šlo o povedenopu párty a víc než příjemný setkání všech zúčastněných, což můžeš zčekovat v našem reportu a taky na našem Instagramu. Mejdan víc než svědomitě zdokumentoval KašpárekOndra.Pastyřík. Další záblesky z VIP stage dodal Funk The Juice. Informace o pravidlech a registraci do contestu 20 Minutes najdeš v násedujících dnech na profilech Storm clubu.

Tagy: