hledat

Tags:

Jedno z nejočekávanějších tuzemských alb roku je venku. Získat ho můžeš během pár minut gratis

Sdílej

Pokud se spojí dvě významné tváře české scény za účelem nahrát spolu deskou, samo sebou to přitáhne velkou pozornost. A tak není divu, že deska „Mezi prsty“ byla rázem postavena do role jedné z nejočekávanějších záležitostí tohoto roku. Výsledek už je k mání, proto si můžete udělat obrázek, jak jim spojení sil sedlo. A pokud sis ještě originální disk nestihl pořídit, anebo máš aktuálně hluboko do kapsy, můžeš zkusit štěstí právě teď v této soutěži.

DJ Wich a Paulie Garand vsadili na celou řadu osvědčených hostů a pokusili se vytvořit materiál, který si dokáže získat přízeň fanoušků. Za pár týdnů se určitě mrkneme této desce na zoubek formou recenze, naplánovaný je i rozhovor, ale nyní se zaměřme na fakt, že v redakci zakotvily dva podepsané disky, které dáváme do placu.

Správnou odpověď nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 29. května a do předmětu uveď „Garand-Wich“ Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 2 kusy alba Mezi prsty:

Deska v této soutěži je již 41. releasem (TNKD0041) labelu Ty Nikdy. Kolikátou deskou bylo předešlé album Paulieho s názvem „Dank“?

a) TNKD033

b) TNKD035

c) TNKD037

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1