hledat

Tags:

Jedna divoká páteční noc plná drog a rapu míří do kin. Sergei Barracuda si v ní zahraje sám sebe…

Sdílej

„Gympl“ i „Vejšku“ už máme za sebou a nyní se na nás pozvolna valí zbrusu nový film „Banger“, který vstoupí do tuzemských kin na podzim.

Tvůrci v čele s režisérem Adamem Sedlákem slibují příběh jedné divoké páteční noci plné drog a rapu, s tím, že v hlavní roli se objevil Adam Mišík, jenž ztvárnil roli pražského dealera, jehož snem je nahrát rapový hit.

„Myslím, že první záběry ukazují, jak bude „Banger“ v kinech vypadat. Je intenzivní, bez příkras a opravdový, ale především jsme chtěli, aby se diváci u filmu bavili. Zajímavé pro mě taky bylo oslovit pro roli Alexe Adama Mišíka a pracovat s ním takovým směrem, který by u něj nikdo nečekal,“ uvedl na webu totalfilm.cz výše zmíněný režisér.

Hlavní hrdina touží po spolupráci se zástupcem Steel City Sergeiem Barracudou, který si ve filmu zahrál sám sebe.

„Víš na koho si máš dávat v místnosti největší pozor? Na toho, co mlčí,“ zazni z úst dnes již bývalého tahouna AK, jehož nové album „Finesa“ se kvůli technickým problémům odkládá o několik týdnů, ale neodbočujme.

Kromě něj na plátně uvidíte také Marcela Bendiga, Annu Fialovou nebo pornoherečku Stacy Cruz. V ulicích metropole se mimochodem natáčelo na iPhone…

„Celý příběh se odehrává v jeden večer a je to pořádná jízda. Stejně tak na mě působilo i natáčení. Měl jsem pocit, jako by to byl jeden natáčecí den, i když jich bylo 15. Hodně momentů vznikalo spontánně přímo v danou situaci, takže bylo potřeba mít Alexovu energii hodně pod kůží,“ citoval potomka Vladimíra Mišíka z Blue Effectu web totalfilm.cz.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1