hledat

Tags:

Jeden z nejlepších hiphopových producentů současnosti Apollo Brown vytasí instrumentální LP. První návnady jsou zde…

Sdílej

Motor City, které je největším městem státu Michigan a zároveň městem, kde je téměř největší zločinnost ve státech, nemusíme snad naším čtenářům představovat.

Royce D 5’9″, Jay Dilla, Slum Village, Obie Trice, Eminem, Danny Brown, Guilty Simpson, Black Milk, Proof, to je jen výběr několika skvělých jmen reprezentující Detroit.

Věříme, že si teď někdo z vás řekl a co třeba Apollo Brown? Na toho jste zapomněli? Nezapomněli. Následující řádky budou patřit právě jemu.

Apollo Brown, vlastním jménem Erik Vincent Stephens, je prostě krutej, skvělej. Mnoho let si drží svůj rukopis a milovníci klasického zvuku mu jsou za to vděční.

Nekompromisní boombap střídá s naprosto geniálně melancholickým boombapem. Beaty šitý na míru, které ničí krční páteř. Jeho bubny narážejí otřesovou sílu a všichni to milujeme. Fanoušci se těší na každou novou hudbu a rappeři se s velkou radostí hrnou do společných projektů.

Apollo za posledních dvanáct let vydal mnoho desek s interprety jako je O.C., Guilty Simpson, Skyzoo, Planet Asia, Joell Ortiz, Ugly Heroes, Rapper Big Pooh nebo Ras Kass. Teď nás ale čeká čistě instrumentální album, pokračování oslavovaného alba z roku 2011 „Clouds“ a zároveň odklonem od něj.

„Clouds“ byl melancholický boom-bap vytvořený na podzim, soundtrack k přemítavé procházce listím posetým parkem pod šedou oblohou, ale Brownova novinka „This Must Be the Place“ vyměňuje ponurost za hřejivou nostalgii a záblesky naděje.

Album vychází 8.7. pod Mello Music Group a my se co? Těšíme.

Tracklist:
01. Got It Good
02. Time Lost
03. It Just Is
04. Flowers Die
05. Nervous Goodbyes
06. Escapism
07. Just Like Home
08. Changes In The Truth
09. Jupiter Gold
10. Orange And More Orange
11. Pipe Dreams
12. Butter
13. Harm’s Way
14. Unattached
15. Who They Thought We Were
16. Two Steps Behind
17. Kite Strings
18. The Light Of Day
19. Delusional
20. Watch The Ball Drop
21. Catching Moments

Tagy: