hledat

Tags:

Jeden z králů polské branže O.S.T.R. nabízí fanouškům něco, co nikdy nemělo jít ven

Sdílej

Jeden z dlouhodobých králů polské scény O.S.T.R. je v roce 2023 nezastavitelný. Po albu přihazuje mezi lidi i mixtape.

Výše uvedená slova nejsou podle nás vůbec přehnaná. Polská scéna je obrovská. Kvalitnější než naše nebo slovenská.

Fanoušci jsou hip hopu oddanější než my. Kdybychom ale měli vybrat jednoho, kdo tomu u naších severních sousedů šéfuje, tak je to podle nás O.S.T.R.

Rapper, hudebník, producent a legenda také velmi dobře ovládá freestyle. v první polovině letošního roku mu vyšlo výborné album „Diaporama“. K prvnímu školnímu dni si přichystal překvápko a vypustil do světa „042 Requiem Mixtape“.

Vyrostl jsem na hip hopu z 90. let plném emocí a upřímnosti. Někdo říká, že to byly nejlepší roky polské scény. Vždy mě fascinovala myšlenka, jak by vypadalo album, které bych nahrál mezi Tabasko a Jazz ve svém volném čase. Musím přiznat, že mi tato atmosféra, charakteristický špinavý zvuk klavíru a houslí chybí. Proto jsem před pár měsíci nahrál demo z teaseru. Demo pro mě a mé nejbližší přátelé. Od samého začátku jsem o vydání těchto zhruba tuctových kousků neuvažoval a celý materiál slyšelo jen pár lidí. Na jejich přesvědčování, nebo dokonce vyhrožování a vydírání, že když to lidem neukážu, vypálí mi ateliér, mi nezbylo než změnit názor. Odpusťte mi, že jsem vás uvedl do svého někdy nepříliš jemného světa zvuku a myšlenek, které nikdy neměly spatřit světlo světa, ale zjevně tak mělo být,“ představil své poslední dílo sám Adam.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy: