hledat

Jean Grae a Quellea Chrise čeká sňatek. Muzikantský i ten opravdový

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER
 
O Jean Graové v poslední době nebylo slyšet tolik, jako kdysi v minulosti, když zářila na deskách Jeanius s 9th Wonderem, nebo když vydávala své první EP The Bootleg of the Bootleg v roce 2003. Vlastně posledním větším přírůstkem do její diskografie bylo EP Sevvin z roku 2016. Tsidi se více věnovala hostovačkám, nejvíc pak ale svému partnerovi Quelleovi Chrisovi, lyrikovi spadajícího pod stáje Mello Music Group.
 
Jak popsal magazín XXL.com, Quelle požádal na začátku loňského prosince Jean Grae o ruku, přičemž ta mu řekla své ano. Lyrická dvojice se nyní zavazuje k tomu, co bychom od ní jako posluchači očekávali. Tedy že namísto líbánek nás vezme do studia a přichystá pro nás nějaký společný projekt. Tím je chystané LP Everything’s Fine, jež zatím nemá datum vydání, ale má venku první singl OhSh s featuringem od  Hannibala Buresse a skvělý artwork. Nepodařilo se však dohledat informaci, zda jde přímo o cover alba.
 
 
„Naše rasová, náboženská a pohlavní práva se posouvají zpět. Venku je válka, vaše děti jsou možná nakažený, ale když se vás tak někdo zeptá, jak se máte, většina lidí odpoví: ‘Fajn,’" cituje Quellovo vyjádření k desce magazín 2dopeboyz.com. „Tohle album je plné našich myšlenek. Našich srdcí. Naší lásky k hudbě, slovům, flow a muzikálnosti. Nesnažíme se dělat beaty, témata nebo texty pořád stejně. Jsem ostrá, hrubá, rychlá, technická, aranžuju klasicky, ale víc hraju než sampluju," připojila k chystanému albu Jean Grae.
 
Pomiňme zatím typická sebevědomá vyjádření a pogratulujme brzy nejspíš novému hiphopovému páru k jejich rozhodnutí. K rozhodnutí společně žít i tvořit. 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, xxl.com
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz