hledat

Tags:

Je to k nevíře, ale Pezetova památná série běží už 20 let. Nyní se bude podávat komerční hudba…

Sdílej

Je to k nevíře, ale „Muzyka klasyczna“, což je zásadní deska polského rapu od Pezeta s Noonem, už je stará více než dvě dekády.

Náš varšavský oblíbenec od té doby vydal například „Muzyka poważna“, „Muzyka rozrywkowa“, „Muzyka emocjonalna“ nebo „Muzyka współczesna“ a nyní ho bude po třech letech opět plno…

Na trh má totiž namířeno „Muzyka Komercyjna“. „Je to příběh o úspěchu, penězích, úpadku, o městě, ve kterém žiji, o zemi, kde žiji, o banalitách, které jsou nejdůležitější a skvělých věcech, které naopak důležité nejsou, ale zdá se, že na nich záleží nejvíc,“ představil svou novinku dvaačtyřicetiletý provozovatel Koka Beats.

„Je to příběh o rapové hudbě na prodej, ale taky o tom, že všudypřítomné a dnes běžné posouvání hranic, jak po estetické, tak marketingové stránce, je něčím, co už nefiguruje v mém subjektivním vnímání dobrého vkusu,“ přidal Pezet.

„I když má slovo komerční spíše pejorativní nádech, rap, který děláme, se stal komerčním ve chvíli, jakmile spatřilo světlo světa první album určené k prodeji,“ připomněl někdejší člen party Płomień 81.

Dvojící Auer a Łysy produkovaný a papežsky nazvaný pilotní (video) singl se jmenuje stejně jako on sám, čili „Jan Pawel“. Dokázal vás vtáhnout do děje?

Že by našel nového Noona? Urgentně někdo dejte Pezetovi cenu za královskou atmosféru

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1