hledat

Tags:

Je mi pořád jedno, co si vostatní vo mně myslí, ubezpečuje v novém baladickém singlu PTK

Sdílej

Ještě dvě tři sezony nazpět se jméno PTK téměř neskloňovalo, pokud jste tedy nebrázdili chebské ulice, nicméně v poslední době už je situace zcela jiná.

Svědčí o tom jak jeho online čísla, která nejsou zanedbatelná, tak skutečnost, že byl v loňském roce součástí programů na Votvíráku nebo Hip Hop Kempu.

„Dělám prostě to, co mě baví, to, co chci a necenzuruju to žádným způsobem. Myslím, že lidi cení to, jak je to striktně podaný. Dělám hudbu bez cenzury a na rovinu,“ pronesl v interview pro bbarak.cz sám tvůrce.

Protože považuje fyzický disk za sběratelský kousek a hlavně přežitek a již od svých profesních počátků měl v hlavě, že alba vydávat nechce a razí cestu, že ho mají fans podporovat návštěvou koncertů či nákupem merche, nějaký ucelený projekt je zřejmě v nedohlednu.

Singly ovšem létají dál a ten poslední z přelomu roku mu produkoval Boyfifty. Právě na pomalejších záležitostech a la „Jak socha“ se naplno projevuje, jak vyzrálou mají jednotliví rappeři lyriku a zda dostali do vínku alespoň kapku poetického talentu. Jak je na tom podle vás tento Západočech?

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1