hledat

Tags:

Je Kid Rock více zpěvák, nebo rapper? Vše zjistíte na jeho zbrusu novém albu…

Sdílej

Přiznám se, že se v kytarových žánrech (na rozdíl od těch řeněme elektronických) příliš neorientuji. Mám je rád, čas od času si s chutí pustím nějakou klasickou rockovou, metalou, nebo grunge kapelku, ale zkrátka nemám v tom to podhoubí.

Co se týče fúze rocku a rapu, tam je to lepší, protože se kytary potkávají s gramofony už od raných osmdesátek. Rick Rubin, Run DMC, nebo Beastie Boys byli průkopníky a na ně volně navázali v devadesátkách Ice T s Body Count, Esham se svým acid rockem, Everlast a nebo třeba právě Kid Rock, který přichází s novou deskou „Bad Reputation“.

Ta přesně funguje na posluchače mého typu. Je totiž plná různorodých variací na rock. Rozhodně se nenese v jednolitém duchu. Kid Rock ač se zapsal do podvědomí jak rapových tak rockových fans, zde sice nerapuje vždy, ale v peckách, kde rapuje, stojí to za to! Nabízí barevně prostřený stůl, kde najdete 21 skladeb. Něco je klasičtější rock, něco mainstreamovější metal, případně se tu objevuje i zajímavé country, navozující feel jako když řídíte kamión na route 66. Nechybí ale i tvrdší songy znějící jako v podstatě trap rock. Nářez!

Zkrátka pokud prahnete po solidním rap-rockovým albu, který nebude ani totálně mainstream, ani určený prvořadě pro US rednecks, je to to pravé ořechové. Kid Rock se zde pouští i do plno současných témat. Dissí Joe Bidena, covidové restrikce, sociální sítě a média a stíhá nám i povyprávět o svém životě. Rozhodně nejde o pohled typického rappera. Pokud máte slinu na něco mimo klasický rapový soudek, tak račte…

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit

  • 1