hledat

Tags:

Jay-Z a Nas v jedné skladbě? O setkání dolarových milionářů se postaral Dj Khaled a na vteřinu se zastavila i Beyoncé

Sdílej

Nas a Jay-Z v jednom tracku? Ojedinělá a nečekaná věc. Zejména s ohledem na to, že mají na svědomí jeden z historicky nejznámějších beefů všech dob a kdo si nepamatuje skladby a la “Takover” a “Ether”, zřejmě toho o rapu neví moc.

Ještě ne až tak dávno se navíc vtipkovalo o tom, jak Jigga zasahoval do termínů vydání Nasira, když měl ještě smlouvu u Def Jamu…

Na setkání dolarových milionářů u blackjackového stolu v Las Vegas, na němž nechyběly doutníky, krásné ženy a vše, co k podobnému luxusu patří, ale oba dokázali, že už je vše pouhou minulostí.

Se skladbou “Sorry Not Sorry” jim vypomohl např. James Fauntleroy a podle všeho také Beyoncé, jejíž “heyyyy” v rámci sloky od Jay Hovy zní docela věrohodně.

Khaled Khaled“, dvanáctá deska Dje Khaleda za posledních patnáct let, jinak právě vychází a jsou na ní také Drake, Justin Timberlake, Lil Wayne, Jeremih, H.E.R., Migos, Post Malone, Megan Thee Stallion, Lil Baby, Justin Bieber, Lil Durk, 21 Savage, Big Sean, Rick Ross, Diddy, Meek Mill a Cardi B. Blýštivost i sledovanost jsou tedy zaručeny.

Úryvek verze Nase:

“‘Til we all on, never fall off, hear a boss talk
You don’t hear me, that’s your loss
Winner in life, f*ck a coin toss
I’m coin-based, basically cryptocurrency Scarface
Join us, there’s gotta be more of us
I’m from the ghetto, what location? Two seconds from the Devil”

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1