hledat

Tags:

James Cole upřímně: Proč si střílí z Fosco Almy, proč mu nesedí beaty Wiche, proč by si nafackoval za Orikouli a proč považuje Kapitána Dema za impotentní produkt?

Sdílej

Internetový pořad Real Talk pokračuje v lovu zdejších rapperů a zatím posledním, kdo uvízl v síti tvůrců, je James Cole, jehož je nyní ve veřejném prostoru i díky novince „M.R.D.“ opět docela dost.

Ve velice výživné stopáži, která přesahuje 100 minut, nečekejte žádný studený čumák bez emocí. A co vše se servíruje kromě informace, že si řekl Galactic Donuts za tvorbu pecky patnáct až dvacet tisíc korun a nyní by chtěl od případných zájemců za svou sloku třicet až čtyřicet?

Zmíněni jsou Mc Gey, Hugo Toxxx, Bigg Boss, Fosco Alma, Dj Wich nebo Orion, s nímž měl před lety projekt Orikoule, který ho dodnes bolí z celé své diskografie vůbec nejvíc a za něhož by si dal sám sobě facku. To vše kvůli tomu, že ho uzpůsoboval tomu, aby byl úspěšný, líbivý a aby fungoval.

Kapitolou samou pro sebe je Kapitán Demo, jehož tvorbu může kvitovat opravdu jen někdo, kdo k rapu nemá žádný silný vztah a ceníme, že je polovina Supercooo dalším z emcees, který se proti němu nebál vymezit a nazval ho „zcela impotentním produktem“.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1