hledat

Tags:

Jaká rapová kvalita se eviduje nedaleko Košic? Partička N2H se blíží k hranici dvaceti let své existence

Sdílej

Západ Slovenska se vždy pyšnil mnohem větší rapovou aktivitou než východ, což však neznamená, že by v této lokalitě nevznikaly materiály, které by si zasloužily pár minut poslechu. Ze Spišské Nové Vsi doletěla do redakce Bbarak.cz informace, že v závěru března vypustili N2H do oběhu své třetí EP. Rozhodně se nejedná o nezkušené floutky, neboť to již nebude trvat dlouze a oslaví 20 let své existence na scéně.

N2H ve složení MatGrow a Alky vydala své třetí EP s názvem „Dekaapol“ jako první oficiální nosič pod vydavatelstvím Hudbazcirejlasky. Člověk znalý jejich diskografie pak vytuší, že názvem navazují na své první EP „Dekapol“ z roku 2009.

„Toto EP jsme plánovali poměrně dlouho a názve je takovou slovní hříčkou vyjadřující číslo 15, které symbolizuje 15 let skupiny. Realita je však taková, že Dekaapol měl být vydaný už minulý rok, ale vinou různých okolností se to natahovalo, takže letos je to v podstatě již 17 rok fungování kapely. Název jsme už ale neměnili, když jsme chtěli ten koncept dotáhnout do konce,“ zaznělo z tábora N2H, kteří si na tracklist o šesti stopách přizvali hosty typu Rodeez, Slavoj, Sancho AKA Seth či Hawky. Pokud byste projevili zájem o originální kus, je možné jej objednat ZDE.

Tracklist:

1) Dekaapol
2) Ostali sme ft. Rodeez, Slavoj, Sancho AKA Seth, Hawky
3) Pätnásť
4) Insomnia ft. Nano
5) Pizza 842
6) Skvelý človek

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1