hledat

Tags:

Jak zabít nudu, když jsi jediným člověkem v postapokalyptickém světě? Sarius ti dá tip

Sdílej

Tomuto sedmadvacetiletému polskému interpretovi věnujeme v posledních týdnech více pozornosti, ale není to rozhodně jen proto, že je mezi vystupujícími na letošním osmnáctém ročníku Hip Hop Kempu. Sarius patří v posledních letech mezi nejuznávanější rappery své země a jeho desky jsou hodně obletované zboží. A pozadu by nemusela zůstat ani ta, co spatří světlo světa už za měsíc.

Podle stejnojmenného singlu „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata“ už více jak dva týdny víme, jaký ponese název. Nyní je tracklist zase o něco jasnější, neboť Sarius vypustil další věc. „Sam“ i nadále pokračuje v konceptu postapokalyptického díla, které vládce stáje Antihype avizoval.

A i tento kousek nás opět o něco více nalákal na celou desku, protože kromě charismatického hlasu se jedná i o výborně zpracovaný klip, který ve vás něco zanechá. Někdo může přemýšlet, jak moc by svět bez lidí odpovídal realitě, někoho zase pobaví lidská vynalézavost a schopnost zabavit se i v době, kdy by mnozí možná raději zvažovali sebevraždu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz