„Z Rennes do Comptonu, z Tijuany do Long Beach, dělám si to po svém,“ vzkázal ku příležitosti vydání nového video singlu „Raised in the 90’s“ pařížský Rekta z party La Niche.
Název skladby, jež jednoznačně směřuje po west coast linii, vysvětluje úplně vše – narodil se v osmdesátkách a vychován byl v devadesátých letech minulého století.
To samé platí i pro Baby Eazy-Eho (dříve E3), jehož slavný otec z kultovních N.W.A. by oslavil na konci příštího léta šedesátku.
Letošní deska Rekty s klišé názvem „Keep It Real“ se vůbec zdá být ódou na tradiční zvuk ze západního pobřeží, což dokládá i její cover.
Na nahrávku, jíž finišuje skvělá věc „Hustle to survive“, mimochodem zavítali také MC Eiht, Butch Cassidy, Roscoe nebo Tha Chill a ti k tomu samo sebou mají co říci také.
Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee