hledat

Tags:

Jak dokazuje Alicia Keys, ani vánoční album nemusí být úplný opruz…

Sdílej

Co si budeme povídat, vánoční alba jsou dost klišé. A když se dostávají do urban music, je to kolikrát ultra bizár. Pamětníci si vybaví Vánoce v cele smrti od Death Row, nebo Vánoce v ghettu po vzoru Master Pho od No Limit. 

Pak tu máme takové ty gigantické popové šlágry jako vánoční zářezy Mariah Carey a tak dále. Vánoce jsou především platformou pro různé artikly, mezi které patří i hudba. Jelikož je neslavím, nemají pro mě úplně tu citovou hodnotu, nicméně oceňuju těch pár případů, kdy vánoční album nevyvolá kýč.

A to je případ Alicie Keys, která dropla nové vánoční album „Santa Baby“ exkluzivně na Apple Music, naštěstí je tu ale i její video ke skladbě „December Back 2 June“, která je jedna z mála na albu, která je původní. Většinu LP tvoří cover verze, které ale díky Aliciinu hlasu kolikrát působí lépe než originál. 

Přikládám tedy dotyčné video a odkaz na album, jste-li uživatelé Apple Music. Album vyšlo nezvykle brzo už 4. listopadu, je tedy dostatek času si s předstihem navodit vánoční atmošku, máte-li rádi když vám k tomu dopomůže audio. 

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1