hledat

Jahlil Beats deset let produkoval pro oblíbence mainstreamu. Daň si vybere na svém debutu

Sdílej
 
Devětadvacetiletý pensylvánský producent a textař Jahlil Beats pracoval v minulé dekádě hlavně s miláčky mainstreamové sféry, což mu vyneslo status jednoho z nejvyhledávanějších producers. Na svém kontě má kolaborace s Lil Waynem, Jiggou, Rickem Rossem, 50 Centem, Fabulousem T.I.em a spoustou dalších.
 
Vedle toho vydal během své teprve desetileté kariéry téměř dvě desítky mixtapů a dvě EP. Těmi jsou Legends Music z roku 2012 a o tři roky starší sourozenec The Blessing. K mixtapům je dlužno poznamenat, že většina z nich obsahuje Jahlilovu autorskou tvorbu, takže ne vždy šlo o recyklace dřívějších spoluprací.
 
Informace o prvním producentském díle Orlanda Tuckera začaly přicházet teprve v nedávném vysílání pořadu Sway in the Morning, kde Jahlil odhalil první karty, jež má připraveny v rukávy. Jeho debutové producentské LP ponese název Gratitude a slibuje výbušný guestlist se jmény jako  Kendrick Lamar, Meek Mill, Migos, Anderson .Paak, Beanie Sigel či Dave East.
 
Více poznámek k chystané desce i několik slov o proběhlých spolupracích z minulosti najdete ve video rozhovoru pod článkem.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz