hledat

Jaderná kanadská hlavice Snak the Ripper míří na Česko. Chcete být u výbuchu přítomni zdarma?

Sdílej

Tak je to například uznávanej writer, kterej si v pubertě hrál s domácí výbušninou, jež mu urvala kus ukazováčku a při nehodě s ní málem i oslepl. Ve 22ti kvůli svýmu “vzornýmu” chování skončil na ulici, kde jeho nejlepšíma kámošema byl chlast a jakýkoliv drogy. Je to neskutečně silnej člověk, kterej se dostal z absolutního dna mezi nejzásadnějších 10 lidí kanadský nynější hiphopový scény a spolupracoval s lidma jako jsou například “R.A. The Rugged Man (kterýho doprovázel i na jeho tour), Mobb Deep, Onyx (kterejm se upsal pod jejich label 100 Mad), Ill Bill a mnoho dalších.
 
Je to unikátní flower s neuvěřitelnou agresivní a špinavou kadencí slovního autentickýho spojení. Je to prostě něco, u čeho bys 100% neměl chybět.
 
Evropská tour nazvaná po novym albu "Off The Rails" už má z 10ti zastávek před sebou pouze poslední 2 a Snak Česko musí mít doopravdy rád, protože jsou obě právě u nás! A to 30.11. v Melodce v Brně, kde současně proběhne i křest Tafrobova alba "Není co ztratit 2" a nebo 1.12. v Rock Café v Praze, kde s nim ještě před samotnou náloží v klubu můžeš pokecat na meet & greet akci ve Streets shopu! 
 
A soutěžní nechutně těžká otázka o 2×2 vstupy do Prahy zní…
 
Se kterým krajanem měl Snak beef?
 
a) Drake
b) Madchild
c) Kardinal Offishall
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 30.11. Jako předmět zprávy uveďte Snak the Ripper a kromě celého civilního jména prosím přiložte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!
 
Správná odpověď byla Madchild. Lístky vyhrávají Petr T. a Radek H. Gratulujeme a vy ostatní zůstaňte naladěni, protože brzy budeme soutěžit dál.

Mr. Ziky Zí

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz