hledat

Tags:

Jadakiss a Benny The Butcher úřadují v nakažlivých notách dua French Montana & Harry Fraud

Sdílej

Protože už česká hiphopová žurnalistika leží nějaký ten čtvrtek na smrtelné posteli, směle hádáme, že tip na společné album tandemu French Montana & Harry Fraud vám nikdo jiný než my nedá.

Na právě vycházející nahrávce „Montega“ je k nalezení i nakažlivý flák „Bricks & Bags“, kteří přišli zabít také Benny The Butcher z Griseldy a Jadakiss z The LOX.

S Jadou se French Montana poprvé potkal v roce 2009 v příjemnosti „New York Minute“ a v minulosti už pracoval také s Bennym, což dokládají věci „Longevity“ nebo „Wave Blues“.

„S Harrym jsme chtěli spojit dohromady dva umělce, kteří pro mě představují dokonalý Cokeboy sound. Benny nadále ukazuje, proč je jedním z nejlepších umělců, kteří se v posledních letech objevili na východním pobřeží,“ vysvětlil svou volbu newyorský interpret s marockými kořeny.

Cílem skutečně bylo, aby ocel brousila ocel. „Chtěli jsme spáchat nahrávku, která nás přivede zpět do špinavé éry New Yorku, jež formovala naše mládí. Tvrdý beat se dvěma z největších zabijáků celé hry,“ doplnil producent, jenž v minulosti vytvořil projekty i s Actionem Bronsonem nebo Curren$ym.

Benny The Butcher z Griseldy v této alchemistovce nepotřebuje ani refrén. Beztak by jen zdržoval…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1