hledat

J. Sands s novým singlem

Sdílej

Jak již je psáno níže, J. Sands chystá svůj sólo debut „The Poet Tree Of Life“ a ještě před deskou Lone Catalysts vydává svůj sólo singl. Ten obsahuje dvě pecky, „Southern Lady“ a „The Cash Rules“.

Obě zní vydařeně a poslechnout si je můžete níže nebo zde.

J. Sands – Southern Lady / The Cash Rules: (poslechni zde)
01. Southern Lady
02. The Cash Rules


Novinka z 18. 3. 2005 (Shaft)

J. Sands s debut albem
J-Sands, známý z kapely Lone Catalysts, připravuje po vzoru svého kámoše a spoluhráče J-Rawls, své sólo album. J-Rawls už udělal minimálně dvě své desky a v plánu je prý už další.

Ale zpátky k J-Sands. Ten tedy vydá taky sólo a už za pár dní má být venku první singl alba „Southern Lady / The Cash Rules“, který vyjde na Up Above Records. Tam by pak mělo vyjít celé album, nazvané „The Poet Tree Of Life“, které zatím nemá přesné datum vydání. Pravděpodobně se čeká až, jak včas vyjde album od Lone Catalysts a pak by teprve mělo přijít právě „The Poet Tree Of Life“

Novinka z 11. 9. 2003 (Kepo)
Nakonec i J-Sands jede sólo
Příjemná kapelka Lone Catalysts, která se nám jen tak mimochodem někdy před dvěma léty v zimě předvedla v pražském klubu Rock Café spolu s dalšímy prověřenými jmény Grand Agent, Five Deez a Declaime aka Dudley Perkins, toho má na kontě svém a především kontě svého předáka J-Rawlse už opravdu dost.

Druhá polovička skupiny, J-Sands , „zatím“ chuť sólové práce neokusil, ale slovo „zatím“ je zde rozhodně na správném místě. Svůj solo debut s název “The Breaks“ má už dávno hotový a vypustí jej 30. Září. Poměrně zajímavý je především seznam producentů, objevuje se zde například Hi-Tek, The Are z K-Otix, samozřejmě kámík Fat Jon a v neposlední řadě taky krutor J-Rawls. Takže, Don’t sleep on this!

NOVINKA Z 6.6.2002 (Nasty)
J. Sands vydává svůj sólový singl
J.Sands z Lone Catalyst se na začátku letošního roku nechal slyšet, že v brzké době vydá své sólové album The Poety of Life. Ale jak čas běží, tak se věci mění a nejen věci, ale i lidé a jejich plány. Změnil je i J.Sands a odložil vydání svého alba až na rok 2003, s tím že ho kompletně přepracuje a dá mu i nový název – The Break.

Na jeho nový singl si ale stačí počkat jen pár týdnů. 23. července totiž vyjde u B.U.K.A. Entertainment. Jeho pilotním trekem je Manifest který produkoval The ARE z K-Otix a použil v něm stejný sampl jako Brand Nubian ve své Punks Jump Up to Get Beat Down. Pecka Timew we chill. Druhá skladba na tomto singlu pochází z producentské dílny Gee Mana a hostují v něm Caleesh a L.G. z Rook & Bishop. Pokud by vám sampl v tomto válu připadal povědomý, tak jej určitě znáte z pecky Who Got the Props od Black Moon. Posledním kouskem je potom trek nazvaný Dirty Dick z produkce Primea. I ten v něm použil známý sampl. Tentokrát se jedná o A Tribe Called Quest a jejich Butter.

Kvízová otázka: všimli jste si na infu o tomto singlu něco neobvyklého? Co třeba – co pecka, to již profláknutý sampl. Že by záměr? Řekl bych že určitě. To by mohlo být zajímavé na poslech, co říkáte.

Pokud máte zájem o více informací o J-Sandsovi, jeho bráškovi J.Rawlsovi, jejich labelu a kapele, tak si počtěte v novince od K-hilla, která se povaluje na skle někde těsně přilepená k té mé.

A pro pořádek přidávám ještě tracklist:

[A1] Manifest (dirty)
[A2] Manifest (clean)
[A3] Manifest (instrumental)
[B1] Times we chill (dirty)
[B2] Times we chill (instrumental)
[B3] Dirty dick (dirty)
[B4] Manifest (acapella)

Předchozí článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?