hledat

Insane Clown Posse

Sdílej

Kapela Insane Clown Posse (ICP) složená ze dvou rapper(Violent J a Shaggy 2 Dope) vydává šestou Joker´s Card v podobě alba The Wraith: Shangri-La. ICP jsou jednou z nejvíce nenáviděných kapel, do povědomí lidí se dostali po incidentu s popovou hvězdou Eminemem.

ICP se z obyčejné bandičky z Detroitského ghetta vypracovali na slušnou úroven. Mají za sebou více jak deset alb, mraky úspěšných koncertů, kupu fanoušků které nazývají “juggalos” a založili dokonce i vlastní label (Psychopathic Records), pod kterým produkují kapely jako Twiztid, nebo např. Dark Lotus. Ve s svých textech zesměšnují ženy a gaye a nešetří nadávkami. Bojují proti komerčnosti a to je i důvod proč MTV nehraje jejich videoklipy. Ani rádia z nich nejsou na větvi.

ICP chtějí lidem sdělit proroctví, které obrželi, pomocí 6 alb – 6 joker´s cards. Zatím jich vydali celkem pět (Carnival Of Carnage, Ringmaster, Riddle Box, The Great Milenko, Amazing Jeckel Brothers) a 5. listopu se chystají vydat poslední – The Wraiht: Shangri-La. Spekuluje se i druhé části tohoto alba, která by měla vyjít příští rok a jmenovat se The Wraiht: Hells Pit. ICP prorokuje (už od prvopočátku) že po vydání 6. Joker´s Card dojde k apocalypse. Nikdo však neví co to znamená, ICP to hodlá odhalit v 17 tracku připravovaného alba (všechny jejich songy se nějak točili okolo 17 – zabili 17 lidí, zvon uhodí 17x, Violent J má 17 mrtvej kámošů a podobně).

Uvidíme co nám tohle duo šílených klaunů nabídne. Sami protagonisté se srovnávají s béčkovými horrory, jejich texty jsou většinou hodně vulgární a nejsou to zrovna básnická díla 🙂 Dříve dělali old school hip-hop, ale postupně se jejich styl měnil, takže ted se nebojí do svých songů namíchat i trochu rocku. Troufám si trvdim že ICP je kult. Lidí je bud zbožnují, nebo nenávidí. Já se přikláním k té 1. skupině, takže až 5. listopu album vyjde,
neváhejte si ho sehnat. Jestli se vám nechce čekat, stáhněte si hitový singl “Homies” a okuste The Wraith.

Marty
_North CrewZ

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?