hledat

Tags:

Indy & La4 ovládnou uprostřed měsíce Radost FX a ty můžeš právě teď získat dva VIP vstupy…

Sdílej

Před necelým měsícem rozjel moderátor, DJ a lev nejen pražských salónů Poeta ve spolupráci se svým domovským Radiem Spin novou klubovou noc s názvem Radio Spin Vibes. Její další pokračování proběhne už v pátek 15.října v pražském klubu Radost FX a ty máš možnost vyhrát opět dva VIP vstupy.

Speciálními hosty budou Indy a La4. Po Dorianovi tentokrát dostanou prostor legendy. Můžeš se těšit na energický koncert a hlavně hit za hitem. Indy i Lafor toho mají za sebou opravdu hodně – ať už jako dvě třetiny skupiny Indy & Wich nebo se svými sólo projekty.

V Radosti FX zazní průřez největšími bombami a nejoblíbenějšími hostovačkami. Během léta jsme měli možnost vidět kluky live několkrát a jejich koncert určitě doporučujeme a zajisté si s drinkem v ruce užiješ trochu nostalgie.

Na skvělém posíleném zvuku Radosti FX zahrají tři DJs, takže party do rána! Za rádio Spin klasicky rezident Radio Spin Vibes – DJ Poeta. Doplní ho mladá DJka Nela a ostřílený DJ Buldog – známý  prý svými našláplými rapovými sety plnými bangerů.

Bude mejdan, nenech si to ujít! Pro nejnáročnější je připravená VIP Lounge, kde se můžeš vyfotit s Indym, Laforem a také moderátory rádia Spin. V tomto odděleném prostoru máš vlastní bar a  dokonce i vlastní toaletu. O důvod víc vyzkoušet svoje štěstí v soutěži a užít si párty ve velkém stylu. 

Soutěž o 1×2 vstupy na Radio Spin Vibes s Indym & La4 :

(facebook event: ZDE)

Kdo hostoval na tracku z Bratři v rýmu z alba My3?

a) Michal Šeps

b) Dr.Kary

c) Cocoman

Správnou odpověď pošli do  čtvrtku 14.října do 18:00 na email soutez@bbarak.cz, do předmětu emailu uveďIndy a LA4, nezapomeň uvést celé svoje jméno a telefon, abychom tě mohli v případě výhry kontaktovat. Držíme palce, hodně štěstí…

Tagy: