hledat

Tags:

Ice Cube a filmové plátno? Ikona N.W.A. si vystřihne roli z boxerského prostředí

Sdílej
Kdybychom si mohli vybrat, spíš než po rapujícím herci sáhneme po hrajícím rapperovi a také proto dáváme na vědomí, že se padesátník Ice Cube po čase vrací k natáčení.
 
Veledůležitý člen N.W.A. nedávno anoncoval, že se ho bude týkat připravovaný film ze sportovního prostředí s názvem “Flint Strong”, který se nalézá v přípravné fázi před první klapkou.
 
V případě westcoast ikony jejíž kariéra na filmovém plátně vypukla v roce 1991 snímkem “Boyz in the Hood” a od té doby se objevila v desítkách  dalších celovečeráků, jde o první natáčení od snímku “Fist Fight” (v české distribuci “Na férovku, pane učiteli”), jenž měl. Premiéru v roce 2017.
 
Pokud jde o avizovanou novotu, děj se točí okolo vzestupu zlaté olympijské medailistky v boxu Claressy “T-Rex” Shields, jež brala zlato jak na Letních olympijskách hrách 2012 v Londýně, tak o čtyři roky později v Rio de Janeiru a protože je jí v současnosti stále jen 24 let, obou úspěchů dosáhla jako velmi mladá.
 
O’Shea Jackson dostal za úkol pod režisérskou taktovkou Barryho Jenkinse vykreslit osobu trenéra Jasona Crutchfielda, který ranařce pomohl i ke dvojnásobnému titulu světové šampionky ve střední váze. V profi ringu je mimochodem s bilancí 10 výher stále neporažena.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1