hledat

HVĚZDA FRANCOUZSKÉHO NEWSCHOOL HIP HOPU MÍŘÍ DO ČR

Sdílej

Poslední zářijový víkend navštíví Českou republiku, konkrétně Olomouc, jedna z největších osobností francouzské hip hop newschool scény JOSEPH „GO“ N’GUESSAN. Tento vynikající tanečník zavítá do ČR úplně poprvé na základě pozvání olomoucké Alyaschca Crew. Chcete se o něm dozvědět víc? Koukněte na videa a fotky…

Joseph Go je jeden z momentálně nejlepších francouzských tanečníků. Joseph je vítězem i porotcem v současné době nejslavnější street dance události na světě Juste Debout a Českou republiku navštíví úplně poprvé. Jako většina ostatních pouličních tanečníků i on začínal s new jack swingem (hypem). Profesní počátky spojil se skupinou SanRancune, vystupoval také s taneční společností Kafig, ale teprve členství v tanečním projektu O’Trip House mu umožnilo předvést své schopnosti skutečně širokému publiku. Dnes je proslulý výjimečným spojením technik afrického tance a funkových stylů. Jeho doménou je new style a house dance.

Abychom vám mohli Josepha trochu více přiblížit, nabízíme několik ukázek jeho tanečního umění.

SanRancune

Sestřih z představení skupiny SanRancune s názvem It´s Deep. Kromě Josepha uvidíte i další francouzské tanečníky Meeche a Davida.

Freestyle in San Francisco

Ukázka Josephova freestylu při návštěvě San Francisca.

Subway SanRancune

Ještě jednou SanRancune – tentokrát se v doprovodu Smith´N´Wesson – Bucktown podívejte, jak se v Paříži jezdí metrem.

O´Trip House Seskupení O´Trip ve složení Monsten, Rickysoul, Rabah, Didier aka Tijo, Joseph Go, Meech a jejich houseová choreografie z roku 2006 Upgrade.

Workshop

Joseph Go je také vynikající lektor, jako ukázku nabízíme výuku na workshopu v Lyonu.

Pokud vám videa nestačily a chcete Josepha Go vidět naživo, rezervujte si sobotu 29. září 2007 na cestu do Olomouce. Od 15:00 hod. startuje v tamějším S-klubu (AMC) šesté pokračování prestižního battlu Druhá Šance a Joseph nebude chybět. Veškeré nutné podrobnosti o akci najdete na http://www.alyaschcacrew.com/druhasance. Na závěr přikládáme několik Josephových fotek, především z pravděpodobně nejprestižnějšího světového battlu Juste Debout.Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz