hledat

Hudební kariéru pověsil na hřebík, ale kreativitu umlčet nedokázal. Co má v plánu RAF Camora nyní?

Sdílej

Už je tomu více jak rok, co nejvyhlášenější rakouská značka RAF Camora ohlásila konec své hudební kariéry. Mikrofon sice pověsil na hřebík, ale kreativitu umlčet nedokázal. Po albu „Zenit RR“, jehož součástí v limitované edici byla i biografie „Von der Zone zum Zenit“ poukázal na strastiplnou uměleckou dráhu. Jak se zdá, nejednalo se o jedinou knihu, kterou nám tento švýcarský rodák naservíruje.

Po návštěvě Dubaje RAF Camora oznámil zajímavé novinky. Na svém Instagramu prozradil, že jeho další kniha už je hotová a označil ji za terapii po svém posledním albu. Název a vydání knihy budou oznámeny, až bude hotový Prinz Pi s grafikou nového titulu. Ze zprávy jasně vyplývá, že berlínský rapper známý také pod pseudonymem Prinz Porno bude mít na druhém svazku také lví podíl.

RAF Camora je však aktivní také v jiných odvětvích, což dokazuje jeho módní značka Corbo či nová značka vodky Karneval, kterou vydal společně se jménem Bonez MC. Člověk znalý moc dobře ví, že to není jediné pouto, které je pojí. Spolu mají za sebou velice úspěšné dva díly alb „Palmen aus Plastik“.

„Vytvořit tyto věci bylo moje osobní naplnění. Proto vytvářím všechny tyto projekty. Jde o víc než jen profit. Musel jsem skončit s muzikou, abych mohl tuto knihu napsat. Skrz její psaní jsem pochopil, co se vlastně za posledních deset let stalo. Když to nedokážete průběžně vstřebávat, začnete dělat chyby a kupit je na sebe. Tohle dupnutí na brzdu bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohl udělat. Jen tak mohu zase normálně dýchat,“ svěřil se RAF Camora skrze své sociální sítě.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1