hledat

Tags:

Hrajte o nový disk, který má na svědomí idea. V redakci nám uvízly dva kusy a cesta k nim není obtížná

Sdílej

Magenta je město v severní Itálii, stanice metra v Paříži či francouzská obec v departementu Marne. Magenta je producent, který se podepsal pod všechny beaty na poslední desce Paina a je to také odstín barvy, na kterou vsadil Idea při tvorbě designu na nové album „Puls“. „Magenta je barva roku“, okomentoval mocipán tuzemského labelu Ty Nikdy svůj marketingový tah k novému releasu, který máš možnost ukořistit právě teď zdarma.

Vizuálně se možná jedná o splynutí modrého a červeného světla v poměru 2 dílů plné červené a 1 dílů plné modré, nás ale především zajímají zvukové stopy, se kterými Idea zamířil do našich přehrávačů. Celkem dvanáct stop začalo vznikat bezprostředně po vydání alba „Tempo“ a koncepčně na něj navazuje. Delší čekání bylo způsobeno tím, že byl svět několik let vzhůru nohama, což dalo prostor vzniku desky „O beatech a lidech“. Nyní ale přišel ten čas, uzrál ten materiál a dral se ven ze studia. Idea se opět obklopil schopnými hosty a nechal své tvůrčí „já“ splynout s rozličnými ženskými hlasy a hudebními podklady.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Puls“:

Kterého hosta bychom na tomto albu hledali marně?

a) Janu Kirschner

b) Hellwanu

c) Tinu

d) Annet X

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 24. února a do předmětu uveď „Idea“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1