hledat

Hlasujte pro Prago Union a jejich Zvyřátka na Óčku

Sdílej

Prago Union, kteří vydali minulý rok album „HDP“, se dostali do Óčka. Minule to byl klip „Hadí počty“, tentokrát je to jejich druhá video nahrávka, která brouzdá televizí, klip produkovaný Michalem Dvořákem (Romeo) a Matoušem Hegerem, „Zvyřátka“, jejž jste mohli zřít premiérově v pátém elementu 28. března. Je jen ve vašich rukách, jestli se klip bude hrát i příště.

 

Ovlivnit celou hitparádu můžete hlasováním. Pošlete SMS ve znění „OCKO 23“ na telefonní číslo 900 11 09, prostřednictvím telefonního hovoru, na číslo 906 349 085, nebo skrz internet na této adrese. A abyste byli ještě více motivováni, ten, kdo pošle zprávu, či zavolá, může od Óčka získat buď pár obuvi ADIO (1. možnost), nebo předplatné časopisu Filter/Bbarak (2. možnost). Pozor, hlasovat můžete do středy 19.4. do dvanácti dopoledne. 

 

Ke klipu chci dodat, že byl točen prostřednictvím speciální HDV technologie a je tím lepším, co „HDP“ nabízí. Podpořte český rap na mainstreamové scéně a hlasujte pro Prago Union a jejich „Zvyřátka“.

 

Diskutuj na Bbarak.cz