hledat

Tags:

Hlad si uchová jen ten, kterého nezasytí jeden úspěch. Kdo pomohl Momovi na nové desce?

Sdílej

Moci se pochlubit diskografií v počtu dvanácti disků se nepoštěstí každému, o to více, když každý z těchto disků ukrýval ve svých tracklistech silné momenty. Bratislavský úderník Momo rok co rok potvrzuje svoji roli na slovenské scéně a kvality, které by mu mohli závidět i v Česku. Nejnovější album ponese název „Dravec“ a na prodejní pulty zamíří již v závěru května.

Jeho kariéru lemují světlejší i tmavší chvíle, přesto patří k nejvyhledávanějším tvářím u našich východních sousedů. Není se čemu divit, neboť za ta léta posbíral zkušenosti a zážitky, které úderně opisuje ve svých skladbách. Nejinak tomu bude také v případě nového releasu, který nakonec čítá slušných osmnáct stop.

Mezi hosty se objevují jména zaběhlá, ale i mladá, která na svá nejlepší léta kariér teprve čekají. Pozvánky vyslyšeli Rytmus, Separ, Majk Spirit, Čis T, Samey, Michajlov, Bobby Blaze, Matej Straka či Hard Rico. Pokud by sis chtěl tento hudební kousek zajistit v rámci předprodeje, nabízí se možnost na shopu RukaHore.sk.

Tracklist:

1) Dravec
2) Nehaj tak
3) Triafam cieľ ft. Hard Ricco
4) Karma ft. Separ
5) Sídlisko ft. Rytmus
6) Checkpoint ft. Majk Spirit
7) Wake up ft. Samey
8) Star ft. Bobby Blaze
9) Chceme rásť ft. Michajlov
10) Čakal som
11) Svet vonku
12) Shere khan
13) Sídlisko v.2 ft. Samey
14) Sídlisko v.3 ft. Čis T
15) Čierna a biela
16) Skúšky ft. Matej Straka
17) Stíham
18) Jeden moment

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1