hledat

Hip Hop Partisans v sobotu 23.8. v klubu Matrix

Sdílej

//perex// Druhé vydání akce Hip Hop Partisans se ponese hlavně v duchu breakdance. O neoficiální titul si to rozdají NGS, Funky Crew, Semtex Squad a 02 Redstars , podpořeny rapem v podání Midnight Shadowz , Raplay a Pirats a DJz True a Mirrorem . Jako bonus uvidíte footbagovou exhibici v podání Diktátorů Praha. //perex//

23. srpna, týden po HHK, spatří světlo světa druhé vydání akce s názvem Hip Hop Partisans nesoucí titulek „breakdance special“, z čehož lze vypozorovat, že tentokrát bude hlavní část programu patřit breaku. A to breaku v neostřejším podání nejlepších českých crew.

Systémem každý s každým si to rozdají NGS, Funky Crew, Semtex Squad a 02 Redstars v desetiminutových battlech. Samozřejmostí bude „plac“ o rozměrech 6×8 metrů ze sololitových desek. Dvě nejlepší crew postoupí do finále, které bude prodlouženo na dvacet minut. Zcela jistě se můžete těšit na ty nejlepší výkony, jde totiž o hodně. Vítěz získá atypickou, ale o to více atraktivní cenu – možnost natočit 3-4 minutové breakové video, které bude režírovat Francouz Charlie , který v minulosti např. točil videoklip pro francouzskou kapelu IAM , kterou je asi netřeba představovat. Video se bude natáčet ve čtvrtek v týdnu bezprostředně po Hip Hop Partisans, pořadatelé k této příležitosti již pronajali prostor RadostFX. O vítězi budete rozhodovat vy, návštěvníci, takže nezapomeňte podpořit vaší crew! Na breaky bude hrát DJ True, známý to člen Dizzastarr, který jistě předvede nějakou tu exhibici sám. Mezi battly se jako vsuvka představí hackisackový team diktátoři Praha, jehož členové jsou ověnčeny tituly z mistrovství světa a Evropy.

Breakový program podpoří tři kapely. Jmenovitě se bude jednat o českou naději Raplay, uskupení Pirats a samozřejmě Midnight Shadowz. Po vystoupení Shadowz představí MC RAD několik tracků ze svého chystaného sólového alba, které měl možnost nahrávat s britským undergroundovým uskupením Shadow Cabinet.

Nezapomeňte tedy dorazit 23. srpna v sobotu do klubu Matrix (Koněvova 13, Žižkov), čeká na vás opravdu nabitý program více než 40 vystupujících. Vstupné je naprosto schůdných 70 Kč (nebo 250 Kč s CD Midnight Shadowz), v klubu vás čekají lidové ceny za pivo (20 Kč), fotbálek apod. Akci Hip Hop Partisans pořádá Wjetkkongo Productions.

SOUTĚŽ: Zodpovězte nám jednoduchou otázku „Jaká breakdance crew vyhrála letošní mistrovství ČR v breakdance, Floormaster 2003?“. Vaši odpovědi prosím zasílejte na email chatain@wjetkkongo.com, do předmětu prosím uveďte „SOUTEZ“. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, z nichž každý získá dva vstupy na akci zdarma. Jeden ze tří navíc obdrží CD Midnight Shadowz, v tomto případě rozhoduje čas, kdy byla správná odpověď přijata.

POZOR: Chcete být zdarma informováni sms zprávami o hiphopových akcích Wjetkkongo Productions? Stačí pouze poslat sms zprávu ve tvaru WJET REG na číslo 732 668866. V případě, že se budete chtít někdy odregistrovat, stačí zaslat WJET UNREG na stejné telefonní číslo.

LINE-UP:

19:30 – 20.30: DJ Mirror /Raplay/
20.30 – 21:00: První tři breakdance battly
21:00 – 21:30: Raplay live
21:30 – 22:00: Další tři breakdance battly
22:00 – 22:30: Footbag exhibice Diktátoři Praha, DJ True exhibice v djingu
22:30 – 23:00: Poslední tři breakdance battly
23:00 – 23:30: Midnight Shadowz live
23:30 – 24:00: Finále dvou nejlepších breakdance crew
00:00- 00:45: Pirats live
00:45-01:30: MC freestyle battle
01:30-?: DJz True /Dizzastarr/ a Mirror /Raplay/

Diskutuj na Bbarak.cz