hledat

Hip Hop Kemp rozdává a fanoušek hraje aneb Velká soutěž o festivalové oblečení i doplňky

Sdílej

Kvůli odkrývání programu tu ale tentokráte nejsme. Jestliže čtyrdenní srpnové akci ve východních Čechách fandíte stejně jako my, možná vás bude zajímat soutěž, kvůli které bbarak.cz navštívil epicentrum Hip Hop Kempu a odnesl si z něj několik "hmotných statků" z minulých ročníků, o které si právě teď zahrajeme…
 
Výherci budou tři. Držitel bronzu se může těšit na kšiltovku, přívěšek, šátek a dvě trička, s tím, že  jedno z nich je pánské a druhé dámské. Ovládnutí stříbrné pozice bude znamenat dvě kšiltovky, ponožky, sluneční brýle, potítko, náramek, pánské tričko a dámské tílko. A co zlato? To přivane pánské tílko, dámské tričko, dvě kšiltovky, sluneční brýle, šátek, ponožky, špunty do uší, přívěšek, náramek, potítko a ledvinku. 
 
Protože k sobě rap a móda patří stejně jako Samey, Zayo a Dalyb, třeba se vám něco ze zmíněného zboží bude hodit. V takovém případě zkuste štěstí a nápovědu, bude-li vůbec třeba, hledejte na http://www.hiphopkemp.cz.
 
Soutěž o 3 balíčky:
 
1) Je třeba být na Facebooku fanouškem bbarak.cz.
 
2) Ve kterém roce zahráli na Kempu Mr. Lif, Jehst, Insight, Killa Kela, Akrobatik, K-Otix, Phi-life Cypher nebo Looptroop?
 
3) Jaké české a slovenské jméno nechybělo ani na jednom z předchozích šestnácti ročníků?
 
Správné odpovědi směřujte na mail soutez@bbarak.cz a to do neděle 1. dubna. Jako předmět uveďte Hip Hop Kemp a kromě civilního jména nezapomeňte přiložit ani korespondenční adresu. Hodně štěstí!
 
P.S.: V průběhu jara vyhlásíme další soutěž o lupeny a V.I.P. vstupenky, může být?
 
Správné odpovědi jsou 2003 a Kontrafakt a PIO Squad. Ceny už letí k těmto výhercům: Michaela P., Erik F. a Jakub V. Moc Gratulujeme!
 

1. místo:

2. místo:

3. místo:

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz