hledat

Hip Hop Guerilla ve středu v Matrixu

Sdílej

Na druhém vydání akce začínajících a méně známých hip hopových projektů se tentokrát představí kapely Paragraph Crew a South City Team, koláče roztočí DJ Maro a podporu zabezpečí hackisackáři Diktátoři Praha. Ve středu 1.10. je v klubu Matrix (Koněvova 13, Žižkov) připraveno druhé pokračování akcí Hip Hop Guerilla, na kterých získávají prostor nadějné mladé hip hopové projekty. Svůj rap předvede Paragraph Crew, partička ze Strašnic. ve složení MC Gaidr, MC Marty, MC Praktr a DJ Toka. Prošli již několika rapovými projekty, vidět jste je mohli již např. v Crossu nebo Rock Cafe. Několik tracků předvede rovněž South City Team, nová formace pěti kamarádů z jižního města, kteří, jak sami říkají, už nechtějí být zticha. Mejdan rozjede DJ Maro z již známějších Projekt-ill. O support se postarají footbagáři Diktátoři Praha. Přijďte podpořit začínající hh projekty! Start akce v 20.00. Vstupné je symbolických 30 Kč. Jste-li začínající hip hopová kapela, DJ, breakdance crew, beatboxer atd. a měli byste v budoucnu zájem o vystoupení, neváhejte kontaktovat Chataina na emailu chatain@wjetkkongo.com. historie 2.9.2003

Již tuto nadcházející středu 3. září se uskuteční první ze série akcí Hip Hop Guerilla, která si klade za cíl dávat příležitost začínajícím a méně známým hiphopovým projektům. Přijďte podpořit řadu kapel, MCz, beatboxerů, DJz a hackisakářů. Vstupné je symbolických 30 Kč.

Wjetkkongo Productions připravilo na středu 3. září první díl akcí Hip Hop Guerilla. Jak vypovídá název, nejedná se o konvenční hiphopové battlování, příležitost získává hiphopová guerilla, tedy začínající a méně známější projekty, které ještě nemají takovou zkušenost s veřejným vystupováním.

O rap se tentokráte postarají kapely Pirats, Raplay, MC Gargamel a další. Beatboxery zastoupí Hipes, Cirkus a Motha. Za djským pultem se předvedou Maro (Projekt-ill), Mirror (Raplay) a Fíša (Pirats). Hackisackovou exhibici uvidíte v podání Výpala a Jere.

Tímto také vyzýváme i ostatní začínající hh projekty, aby se v případě zájmu o vystoupení ozvali Chatainovi na email chatain@wjetkkongo.com. Věříme, že se Hip Hop Guerilla stane zajímavou platformou a odrazovým můstkem pro nové přírůstky do hiphopové scény.

Takže pro rekapitulaci: Hip Hop Guerilla, středa 3. září v klubu Matrix, Koněvova 13 – Žižkov. Vstup: 30 Kč.

Diskutuj na Bbarak.cz