hledat

Tags:

Hilltop Hoods přináší do hry další zlatej grál. Ne nadarmo na ně vsadil i Eminem

Sdílej

Dvakrát už k nám doskákali a získali si větší pozornost než klokan Skippy. Austrálská partička Hilltop Hoods přes dvě dekády udává tempo v Austrálii a získává si stále větší věhlas i mimo svou rodnou zem. Nová deska „The Great Expanse“ se nepochybně zapíše mezi nejpovedenější díla tohoto roku. Pochopíš to už po prvním poslechu, který ti nabídne poctivou kvalitu, emoce a chuť posouvat laťku do neznámých výšin.

Před dvěma lety přijeli do Prahy a v obavách čekali, co se bude dít. Publikum je ale přivítalo tak, že měli slzy na krajíčku. Slibovali, že se vrátí a tak se i stalo. Již o rok později využili zaváhání jednoho z headlinerů a podmanili si i návštěvníky Hip Hop Kempu. A nikdo by se asi nezlobil, kdyby pomyslný střed Evropy navštívili znovu. Tohle trio z Adelaide přesně ví, jak si získat podporu a dobýt pomyslné vrcholy. A nové matro je třeba slyšet i naživo.

„The Great Expanse“ vychází osmá studiovka této bandy 22. února pod hlavičkou Universal Music Australia. Čítá celkem 13 věcí a díky časovému posunu je možné se k němu na internetu již proklikat. Redakce Bbarak.cz ti to může jen doporučit, neboť od úvodní do závěrečné skladby se jedná o jízdu, která ve vás něco zanechá. Však na tuto kartu vsadil i Eminem, který v Austrálii a na Novém Zélandu jede v únoru a březnu svou tour a právě Hilltop Hoods si zvolil jako předskokany.

Tracklist:

01. The Great Expanse
02. Into The Abyss
03. Leave Me Lonely
04. Be Yourself feat. Ecca Vandal & Nyassa
05. Sell It All, Run Away feat. Timberwolf
06. Exit Sign feat. Illy & Ecca Vandal
07. Clark Griswold feat. Adrian Eagle
08. OOFT (Ponda Baba)
09. Counterweight
10. Fire & Grace feat. Ruel
11. What Becomes Of Us
12. Here Without You feat. Nyassa
13. H Is For…
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz