hledat

Tags: ,

Hills 97 nechtěli kýč a ulovili první dámu Comebackganu. Luisa jim to trochu textově zašpinila…

Sdílej

Projekt Hills 97, za nimž stojí Adam Mišík a producent Enthic, nabízí ze svého nedávno vydaného EP další video singl „Tak trochu high“, ve kterém je slyšet i vidět první dáma Comebackgangu Luisa.

Píseň má ambice následovat titulní track EP „Máma Říkala“, na němž hostuje Ben Cristovao. Ta získala už více než 180 tisíc streamů na Spotify, 360 tisíc zhlédnutí na YouTube a těší se i velké pozornosti na platformě TikTok.

Spolupráce s Luisou byla pro duo vytoužená. „S Enthicem jsme Luisu měli v merku už od začátku. Baví nás její specifická flow. Vůbec jsme se ale neznali, takže jsme ji oslovili přes Pil Cho, s kterým Enthic už předtím spolupracoval. Luisa nám pak hned napsala na Instagram, že do toho jde a kolik na to má času. Byla velmi rychlá a komunikace s ní byla skvělá,“ říká Mišík junior.

To, že to byla nečekaná akce, vypráví i sama Luisa: „Bolo to spontánné, nepoznali sme sa, jeden deň mi Adam poslal demo, ktoré ma bavilo od prvej sekundy, tak som do toho rada išla. Výsledok dopadol podla mňa super, Adam, Enthic a zvyšok ludí ktorý na tom robili, odviedli skvelú prácu,“ popisuje female emcee.

„Tak Trochu High“ je tak trochu intimní a erotický track, který má posluchače uvolnit a naladit vibe na příjemnou noc. Práce na něm byla ovšem zcela oddělená. „Nahrávali jsme to ještě v době karantény, tudíž každý sám doma. Bavilo nás, že Luisa to ještě trochu textově zašpinila, nechtěli jsme, aby z toho byl kýč,“ doplňuje na MMA fight trénující Mišík.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1