hledat

Tags:

Hi-Tek u nového M-Dota naznačil, že pořád produkuje v první lize a je škoda, že není aktivnější

Sdílej

Hi-Tek je producent, pro jehož instrumtální pohled na věc máme slabost již více než dvě dekády, což nemůžeme říci o všech našich hrdinech z mládežnických dob.

Když se člověk podívá na jména, která po něm chtěla beaty, v žádném případě nejsou malá a jejich výčtem bychom bezpečně pár minut strávili. Tím víc, že prošel značkami typu Rawkus, Babygrande nebo Aftermath.

O to více je škoda, že se v posledních letech poklad z Cincinnati kapku vytratil a snad naposledy o něm bylo pořádně slyšet v souvislosti s poslední řadovou nahrávkou Reflection Eternal.

No a protože má mít nadcházející projekt Black Star kompletně pod palcem Madlib, je třeba si vážit i dílčích výstřelů typu songu “Days are all the same”, v němž jeho služeb využil bostonský M-Dot.

Pakliže ho měl ostřílený rappa, který byl na konci minulého roku k zastižení v Praze, na svém připravovaném počinu “Ego & The Enemy: II” ve více skladbách, nepochybně by to nebylo na škodu. Obří potenciál totiž exčlen Mood nastínil už jen v této jednoduché smyčce…

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1