hledat

Herní svět se nevyhnul ani rapperům. Jaké hry si zamilovali Ektor, Strapo či Yzomandias?

Sdílej

Nejen toto trio rapových tváří bylo nedávno vyzpovídáno v magazínu Playstation. Všichni se ve svých odpovědích shodli na tom, že až u čtvrtého dílu PS nezačínali. „Poprvé to bylo ve dvanácti letech u kámoše, protože byl jedinej, komu to rodiče koupili,“ nechal se slyšet Ektor. „Pamatuju si, jak to měl v první třídě na základní škole jeden můj bohatý spolužák a my jsme k němu pochopitelně chodili hrát. Mohlo to být tak v roce 1996, já měl první PS až dva roky potom,“ zavzpomínal také Strapo. A co na to vůdčí tvář stáje Milion +? „V jistých kruzích panuje legenda, že jsem vylezl z mámy s mikrofonem v jedný ruce a s joystickem v druhý,“ pravil s úsměvem Logic.

Od první série PS uběhlo již nemálo let, her, které všechny čtyři konzole lemuje je více jak tisíc. Které se nejvíce vryli do srdcí? „The Last of US, God of  War a série GTA V,“ poukázal Ektor na trio svých nejoblíbenějších titulů. „The Last of US, GTA V a Crash Bandicoot,“ poznamenal Strapo, který se hned ve dvou titulech shodl s prvně zpovídaným. A Yzomandias?  Ten vsadil na jinou kartu. „Skate, Dogs Life, NBA Street,“ doplnil.

„Aktuálně hraju Spider-Mana a Fortnite,“ nechal se slyšet autor sedmého sólového disku „Marco“, který vyjde již v únoru. „Momentálně dohrávám Spider-Mana a zkouším nový FIFA 19 a NHL 19. Hodně mě baví i poslední Tomb Raider a Assassíni,“ přiznal Strapo. „Dohrál jsem Spider-Mana a chystám se na Red Dead, ke kterému se dostanu ale asi až po naší tour,“ dodal Yzomandias.

Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?