hledat

Tags:

Haha Crew je vlnou pro mladé, se kterou je nutné počítat. Zkusíš štěstí v boji o originál 1/3 týmu Zaya?

Sdílej

Na počátku byla partička přátel z Košic, dnes už patří Haha Crew mezi etablované značky u našich východních sousedů. Ne vždy to však bylo jen o týmové práci, jednotliví členové umí podnikat také na vlastní pěst. Není tomu výjimkou ani v případě Zaya, který o sobě dal naposledy sólově vědět v prosinci minulého roku deskou „Party Week“. Ačkoliv od tohoto releasu uběhlo již hezkých pár měsíců, nabízíme ti možnost ukořistit jeden ze čtyř originálů, který nám do redakce zaslala RukaHore.

Nová vlna slovenského rapu, která je už u kormidla více jak dekádu. Haha Crew položili základy dalším hráčům v tomto průmyslu. Ačkoliv jejich hudba vyvolává emoce a ne každý jim přijde na chuť, je nutné s nimi počítat. Zayo má na svém kontě již nesčetně spoluprací s dalšími předními profesními kolegy a nejinak tomu je i na posledním sólu „Party Week“.

Soutěž o 4 ks alba „Party Week“:

Kterého hosta byste na tomto disku hledali v tracklistu marně?

a) Samey

b) Separ

c) Pil C

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 18. července a do předmětu uveď „Zayo“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ruka Hore.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1