hledat

Tags:

Hafner opět mobilizoval bubny Beyuze a výsledkem je již pátá porce originálního humoru

Sdílej

Legendární hudební dvojice se opět spřáhla, aby stojaté vody rozčeřila svým neotřelým humorem. Po šesti letech půstu jsou zpět s pátým studiovým albem pojmenovaným „Číslo 5 žije“. Hafner má opět v rukávu charismatickou flow a svůj osobitý smysl pro srandu, Beyuz generuje šílené bubny, které by u většiny ctižádostivých MC´s neuspěly. Výsledek ale jako vždy funguje, přestože mnozí dumají nad tím, jaký je vlastně recept, aby si to po kupě dokonale sedlo.

Album bylo nahráno v závěru roku 2020 ve studiu Zion5. Nechybí ani několik hostů, ale jak samotný Hafner zmiňuje v úvodní skladbě, nestál o nikoho, kdo vyrobí umělý hype. Z Brekeke Records je přítomen Miško Turza, nechybí ale ani Emoniozboyz, The Grand Buffet či DJ Jazzy.

Grafickou podobu desky obstaral Šumichrast a já si sám sobě pokládám otázku, zda dostal správné zadání od bláznivého dua hudebníků, neboť zatímco název sympatizuje se stejnojmenným filmem „Číslo 5 žije“, tak cover spíše poukazuje na „E.T. – Mimozemšťana“ od Stevena Spielberga. Jisté ale je, že pokud jsi milovníkem originálních disků, tak si toto CD můžeš objednat na shopu Artattacku

Tracklist:

01. Číslo 5 žije
02. Myšací bál
03. V klube
04. Studená voda
05. Čo bolo to bolo
06. Recept na život
07. Venované ľuďom
08. Don Koroňáček
09. Skutočné emócie
10. Bože bože

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1