hledat

Grit Records nakladli miny: Masokompilace, O.C. a KRS-One!

Sdílej

Tenhle label zahájil velikou ofenzívu. Začněme s kompilací. S produkčními deskami se nám roztrhl pytel, nejen ten Ježíškův, ani ten Velikonoční, ale všeroční a všesvětový. Začátkem školního roku, konkrétně 9. září jsem vám říkal v novice “ Horečka další sobotní noci?“ o nově připravované desce švédského producenta Soul Supreme, která ponese název „The Saturday Nite Agenda“. V oné novince (viz. níže) se můžete dočíst více informací, já tu ale mám pár doplňků:

Deska vyjde 25. března právě přes Inebriated Rhythm / Grit Records. Singl od Rekse a Pete Rocka je venku. Vyjde i třetí singl, bude tam Big Daddy Kane se svou věcí „Come get it“, A.G.ho „Future flavas“ a pecka od Shumana „Shine it on ‚em“, která na výsledném kompilačním albu není. Hele, čekněte to masíčko v tracklistu:

[01] A.G. featuring Party Arty & Dez Montero – „Future flavas“
[02] KRS-One featuring Shuman – „The message“
[03] The Electric Co. – „Respect life“
[04] „390 (interlude)“
[05] L Da Headtoucha – „All in together“
[06] Planet Asia & Rasco featuring An Ion: The Transitional Sirian – „Hardcore sh*t“
[07] Reks & Noel – „Still searchin“
[08] „370 (interlude)“
[09] „Believe it! (interlude)“
[10] Pete Rock, A.G. & T-Max – „Queen (hip-hop)“
[11] Big Daddy Kane featuring Checkmark & DJ Revolution – „Come get it“
[12] L Da Headtoucha – „The need (I need you)“
[13] „Womanology (interlude)“
[14] O.C. featuring Kai – „Worst nightmare“
[15] Shuman – „Security“
[16] A.G. – „TSNA (The Saturday Nite Agenda)“
[17] „Do the damn thing (interlude)“

Tento rok chtějí Grit Records vydat ještě další fejmaře – pozor na stále ještě nepojmenovanou desku od O.C.ho, která by měla být venku v červenci a ještě víc pozor na další desku učitele, KRS-One a jeho deska „Phonetics“ by měla být venku v září. A třetí, ještě větší pozor, z převážné produkce Soul Supreme (což už něco znamená), ale také Insighta, kterého můžete znát z BBaRáKu č.16 a naposled i mě neznámého Vanguarda. A také jmenovaný Shuman chystá na tomto labelu svůj debut s EP „Rapocalypse“. Ale těšme se určitě na „The Saturday Nite Agenda“ kompilaci.

připravované stránky Inebriated Rhythm

NOVINKA Z 9.9. (K-Hill)
Horečka další sobotní noci?
Je to trochu jinak, než by mohlo z názvu vyplývat. Nová kompilace, která přijde na trh se bude totiž jmenovat „The Saturday Nite Agenda“ a bude vyzdvihávat na světlo sakra velký Travolty.

Na svědomí ji má švédský producent Soul Supreme a já se nestíhám divit, kde pobral jména do tohohle projektu. První dvě pecky se objeví na singlu, kde bude věc „Queen (Hip-Hop)“, která je jeho spoluprácí s takovými jmény jako Pete Rock, A.G. a T-Max, druhou věcí bude track „Still Searching“ od bostonského rappera Rekse. To ale zdaleka není všechno, protože na albu porapují KRS-One, Big Daddy Kane, O.C., Party Arty, Greg Nice, Akbar, Cali Agents, Illin´P, Checkmark, Lucky Dice, Shuman a další krutovládci rýmů, prostě seznam, který zaručuje kvalitní rap.

Supremova produkce, na které tedy celá deska stojí, se vyznačuje mixem hudebních stylů uzpůsobených v hip hop, především tedy moderní směry v přímé kombinaci s například filmovou hudbou ze 70.let. Co vše se ale za touhle záhadnou rovnicí skrývá se teprve uvidí. Zmiňovaný singl by měl vycházet právě teď na labelu Grit Records / Inebriated Rhythm, album potom dále 22. října.

Diskutuj na Bbarak.cz