hledat

Gipsyho RnB dokončeno! Kontroluj náslechy z alba.

Sdílej

Gipsyho deska, „Rýmy a Blues“ byla teprv před krátkou chvíli dokončena, tak mi dovolte pár informací. Jak říká sám Gipsy, „Byla to tvrdá práce, fuška, dřina.. to jsou moje první pocity z alba. Věřím tomu, že se povedlo udělat vskutku korektní album..“ Gipsyho deska, „Rýmy a Blues“ byla teprv před krátkou chvíli dokončena, tak mi dovolte pár informací. Jak říká sám Gipsy, „Byla to tvrdá práce, fuška, dřina.. to jsou moje první pocity z alba. Věřím tomu, že se povedlo udělat vskutku korektní album..“

Abych hned v úvodu připomenul pro mnohé možná dosud neznámé informace, na albu se objeví Kunny, Marpo, Kontrafakt, Indy, Phat.. k výraznějším bodům Gipsy dodává, „Jsem velmi spokojený s výkony Andreho a Kunnyho. Určitě hodně překvapí výkon Marpa (úplně jiný kafe). A Kontrafakt jsou prostě vrazi, takže si to asi dokážeš hned představit.. že jo..“ To ano.

První várka CD čítá na 1000 kusů, klip se dokončuje, možná nejbližší akce, kde Gipsy tracky z alba představí, bude 30/9, Abaton a Reel Skillz 2.

V neposlední řadě bych chtěl zmínit autora fotografie na coveru, je jím David Kraus , přední český fotograf.. Jaký výkon podal, můžete vidět v příloze a jaký dojem na vás udělá album, to už musíte posoudit sami..

Gipsyho rnb se oficiálně pokřtí 17/9 v hradeckém Eventu.. Gipsy feat. Czech Hip-Hop Scene – Rýmy a Blues – Sampler [2005]

Předchozí článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?