hledat

Tags:

Ghostface, Nas, Styles P, Dave East i Remy Ma jsou podepsáni pod novou audio masáží New Yorku

Sdílej

Posse-tracky mnohdy zastávají také roli reprezent pozdravů s regionálním podtextem. Následující audio masáž demonstrující soudržnost byla věnována hlavnímu městu hip hopu.

Na čerstvý vzduch ho poslal label Mass Appeal Records a čistě newyorský flák byl nazván “The Mecca”, s tím, že jeho zvuk zařídili kultovní tým Da Beatminerz, jenž se od zlaté éry podepsal pod spoustu žánrových klasik.

O sloky se postarala interesantní sestava zahrnující tváře jako Styles P (The LOX), Ghostface Killah (Wu-Tang Clan), Remy Ma, Nas či Dave East.

Kupříkladu Tony Starks a Nasir se naposledy potkali v jedné skladbě po dlouhých pětadvaceti letech. Tehdy podpořili Raekwonovu klasiku “Only Built 4 Cuban Linx…” a na kus řeči se zastavili do hymny “Verbal Intercourse”.

Song vznikl na popud nového snímku z díly Netflixu “Čtyřicetiletá verze” (“The Forty-Year-Old Version”). O díle, které bodovalo také na festivalu Sundance, pak najdete na csfd.cz následující synopsi…

“Newyorská autorka divadelních her Radha je na prahu čtyřicítky a zoufale touží po úspěchu. A objeví svůj rapperský talent a najde novou inspiraci.”

Nas a A$AP Ferg si na chvíli podmanili newyorské ulice, okolo se ochomejtali i AZ nebo Cormega

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1