hledat

Tags:

Ghetts už zase čaruje. Co vznikne, když se sejde s dalším lyricky nadaným krajanem?

Sdílej

Protože se na naší tuzemské půdě (ale i na té slovenské) nic moc neděje, stavíme se opět na chvilku do Británie. Sem zavítáme vždy s radostí, jelikož zde nuda opravdu není. Naopak. Vychází toho hodně a většinou se jedná o kvalitní záležitosti.

Tentokrát se spolu sešli dva lyricky velmi nadaní pánové Te Dness a Ghetts. O prvním zmiňovaným moc nepíšeme, zatímco o druhým vrahounovi z Londýna píšeme v posledních měsících už potřetí.

Není to tak dlouho, kdy v Londýně nastal historický okamžik a své gigantické síly spojili námi dnes druhý zmiňovaný a Skepta. Špinavá věc “IC3” dostala i výborný vizuál. Pokud vám to z nějakého nepochopitelného důvodu uniklo, tak to koukejte napravit.

Troufáme si říct, že téměř celá grime scéná čeká na novou desku od šestatřicetiletého špinavýho emsího s karibskými kořeny. Ghetts už to letos nestihne. Nezbývá nám nic jinýho než čekat. To čekání si teď velmi zpříjemníme, co vy na to?

Pár dní zpět vyšla tvrdá věc “Alphabet” s produkcí od Young Chenc a Roddy Beatz. Špinavost, tvrdost, syrovost. Takhle to máme rádi a ten vizuál? Na ten v našich končinách rozhodně nenarazíte.

V Londýně se dějí velké věci. Na novém singlu spojili síly Ghetts a Skepta

Ghetts je zpátky a spolu s ním také nezaměnitelná Moonchild Sanelly

 

 

 

Tagy: