hledat

Tags:

Game přijede představit svou skvěle hodnocenou dlouhohrající rozlučku s rapovým průmyslem i do Česka

Sdílej

Česko už za posledních patnáct let hostilo spoustu velkých zvířat hry a až na Kanye Westa, Eminema nebo Jay-Zho, jenž byl alespoń v Bratislavě a v Praze zahrála Beyoncé, zavítal do našich končin opravdu kdekdo.

Několikrát (snad třikrát, ale můžeme se plést) se u nás zjevil také Game – jednou tomu bylo na Hip Hop Jamu, kdy měl se zdejšími zeměpisnými šířkami a délkami premiéru a dvakrát přímo v metropoli.

Další návštěvu hlavního města má comptonský uragán na programu v sobotu 29. února 2020, s tím, že místem M bude na sedmičce sídlící SaSaZu.

Čerstvě čtyřicetiletý mistr ceremonie nám z Kalifornie přiveze ukázat své nedávno vypuštěné album “Born 2 Rap”, které si připisuje jednu znamenitou recenzi za druhou a byť jsme zatím nahrávku nezkontrolovali důkladně, doufáme v náběhu na klasiku typu “The Documentary”.

Koncert, který pořádá Mafia Records, která už ho v minulosti přivezla, proběhne i s live bandem a protože jde o finální desku rapperova profesního života, návštěvu doporučujeme, protože další světové turné už nikdy být nemusí.

Předprodej lístků startuje od 19. 12 v síti ticketportal.cz.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1