hledat

Tags: ,

G-funk není u nás doménou jen MC Geye. Přidej k tomu háv z herního kultu a výsledek je zaručen

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vytvořit fungující značku dá chvíli zabrat, nelze čekat, že se ze dne na den objeví tisíce odběratelů a pohádka začne psát svůj příběh. Za každým dobrým výsledkem je tuna potu ve studiu, prolítá krev u všech věcí okolo. Mnozí dnes bohužel zapomínají, že vydat skladbu a hodit ji na internet není ještě záruka úspěchu. Když ale vykazujete potenciál, výsledek se dostavit může a setrvá oproti finančně pumpovaným a šroubovaným projektům. A jak si vede nový label „2020“, pod jehož křídly vykazuje aktivitu i Tubs?

O rodákovi z Rychnova nad Kněžnou to dnes není, což je dobře, protože je to jasný signál, že v téhle partě je více zapálených, kreativních postav.

V nadcházejících měsících bychom tak mohli slýchávat častěji o Chrizzovi, kterému v čerstvém singlu pomohli i Šorty a John Soulcox.

Výsledek na vás dýchne g-funkem, který si spojíme s MC Geyem a Krudanzem, ale jak se zdá, nejsou jediní, komu by to mohlo vynést pár plusových bodů.

Skladbu „Wanted“ doprovází komiksový vizuál v duchu GTA Vice City, což je herní titul, který požil prakticky každý správný gamer. Proč ne, dotváří vhodně kulisu a vkusně doprovází chytlavou zvukovou stopu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1