hledat

Tags:

Funkčních veteránů není nikdy dost. Warren G se po dlouhé době vrací s pozitivním vzkazem!

Sdílej

Fanouškům klasického g-funku, potažmo west coast rapu, by nemělo uniknout nové video od Warrena G, majitele klasických hitů jako „Regulate“, „Do You See“ nebo „Smokin´ Me Out“.

Tentokrát se objevuje po boku basisty (a nikoho dalšího) uprostřed ulic Long Beach s prostou, ale trefnou message: „Life Is Beautiful!“

Klip připomíná svou scenérií booklet klasického alba „Regulate… G Funk Era“, které se nově díky digitálnímu streamování stalo trojnásobně platinovým, a kterým v roce 1994 odstartoval Warren Griffin svoji kariéru.

Ta se v posledních letech spíše pozastavila a Warren G se místo rapu věnoval např. i grilování žebírek pod značkou Sniffin´ Griffins BBQ.

Veterán západního pobřeží přesto čas od času obšťastní své fanoušky i novou muzikou. To se stalo i teď a novinka „Life Is Beautiful“ si zvolila velice minimální přístup, což k tématu skladby není zrovna na škodu.

Warren mluví o násilí v ulicích a jakožto starý O.G. to dělá moudře, ale zároveň i poutavě. Čerstvá skladba vás i přes absenci jiných nástrojů než baskytary donutí kývat hlavou a možná dokonce i navodí chuť na opětovný poslech starých g-funk fláků.

G-Funk specialista Warren G umí vytvářet melodické věci i před padesátkou, Ty Dolla $ign to může dosvědčit

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1