hledat

Tags:

Frankfurt je v pozoru. První želízko ze stáje Azzlack se hlásí o slovo. Máš rád diktáty z ulice?

Sdílej

Stejně jako například hamburský label 187 Strassebande doprovází častá kontroverze a podezření z nekalých byznysů, přehlížet frankfurtský spolek Azzlack by bylo nefér. Jedna z nejvyhledávanějších partiček v Německu má být letos velice aktivní, což hned na startu hodlá potvrdit Hanybal. Pozadu by ale neměli být ani Milonair, možná i funkční dvojka Celo & Abdi či samotný mocipán Haftbefehl.

Hanybal pomalu směřuje své třetí album „Fleisch“ k vydání. Stane se tak 28. června a nejen dle dostupných singlů nám i samotný autor potvrdil, že se můžeme těšit opět na tvrdý diktát. K okolí je stále chladný, nevnímá tlak fanoušků a nesleduje je shora. Je pouze tím, co své sny dokázal naplnit. „Snil jsem o hodně věcech, a pak je měl a zjistil, že už nespím,“ přiznal Hanybal v jednom z rozhovorů.

Rodák z Frankfurtu by mohl patřit do širší nabídky nejzajímavějších releasů tohoto roku u našich západních sousedů. Výsledek se v tracklisitu zastaví na čísle čtrnáct a bude zahrnovat i hosty jako Krime, Solo49, Prodigy, Celo & Abdi či Olexesh.

Tracklist:

1. Kein Limit
2. Fleisch
3. Kriminell
4. Streetlife feat. Krime
5. Euros
6. Geld fließt feat. SOLO439
7. Check
8. Not Just Words feat. Prodigy
9. Regen
10. Schleudern feat. Celo & Abdi
11. Blutverschmiert
12. Illegal feat. Olexesh
13. Wie du willst
14. Köpfe sind gefickt

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz