hledat

Tags: ,

Flowdemort Separ požádal o pomoc Yzomandiase s Deckym a rok 2022 zahájil tímto tlakem…

Sdílej

Pamatujete na rok 2011 a DMS singl „Žijem svoj sen“ s Termanologym a Djem Metysem? Ať už jde o módu i projev, oproti současnosti docela velký rozdíl, což? Za uplynulých jedenáct sezon ušli Separ s Damem opravdu kus cesty.

Flowdemort, jenž v posledních dnech plnil sítě zejména otevřenou výměnou názorů s KF, respektive s Rytmusem, nyní přišel s prvním singlem roku 2022. Ten se jmenuje „Zasvoe“ a zatímco Decky Beats se podepsal pod hudbu, medailonek s Jackpotem ukazující Yzomandias přišel s doprovodnými rapy a Matej Straka z Nerieš tomu všemu dal štábní kulturu ohledně zvuku.

Překonat za pár hodin přes 100 tisíc zhlédnutí je fajn počin, ale vzhledem k tomu, že Sepiho sleduje na IG více než 400 tisíc lidí a Yzo je pod dohledem necelých 350 tisíc fanoušků, velká pozornost se přímo nabízí.

Tentokrát však v nabízených notách neslyšíme nadčasovou klasiku, jíž budeme obdivovat třeba i za dvě dekády. Ano, zručnost vůči řemeslu je z toho cítit na sto honů a druhá část skladby fakt tlakuje, ovšem i tak nám to zavání spotřebním zbožím a pouze jedním z mnoha nepříliš osobních tracků.

Hádáme, že frontman DMS ho v budoucnu ještě nejednou překoná…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1