hledat

Tags:

Flowdemort má být u našich východních sousedů událost roku. Chceš ho získat ve svých spárech gratis?

Sdílej

I sebemenší aktivita v táboře DMS neunikne pozornosti českého i slovenského publika. Tato etablovaná žánrová značka o sobě dává vědět pravidelně nejen skrze týmové desky, ale i sólové výpravy aspirují na události roku. V případě releasu „Flowdemort“ o tom nemusíme pochybovat a rozhodně to není jen o tom, že je v tracklistu přítomen Snoop Dogg.

Separ patří mezi vlajkové lodi rapu u našich východních sousedů a dokládají to nejen čísla, která se mu dostávají skrze prodeje, digitální streamy a návštěvnost jeho koncertů. Za sebou má těžké životní zkoušky, ale i milníky, které již nikdo z historie nesmaže. Venku má nové album „Flowdemort“, které by mělo aspirovat mezi horké adepty na slovenskou rapovou desku roku 2023.

Soutěž o 3 ks alba „Flowdemort“:

Který producent na tuto desku poskytl nejvíce beatů?

a) Matej Straka

b) Hoodini

c) SpecialBeatz

d) Peter Pann

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 19. dubna a do předmětu uveď „Separ“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ruka Hore.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1