hledat

Tags:

Floral Bugs shodil ochranný štít, který se mu po letech stal vězením. Na kompromisy si nepotrpí

Sdílej

Hudební podzemí nabízí velmi pestrý a široký svět, ve kterém si nalezne prakticky každý to své. Opět není nutné stavět mantinely pomyslných hranic, spíše se kochat tou nespoutaností a čistoty mysli, kterou nezatěžuje odpovědnost vůči počtu fans či složenkám a hladovému účtu zatěžovaného nesmyslnými potřeby. Floral Bugs je u našich severních sousedů známá značka z Bielsko-Biała, která na startu své kariéry tvořila v angličtině. Až s výpomocí Słońa a jeho labelu Brain Dead Familia přišel zásadní zlom.

Dnes už je Floral Bugs ostřílený rapový mazák, který se i přes stále ještě nízký věk může pochlubit spoluprácemi s celou řadou jmen z Polska i ze zahraničí. Nyní přišel čas na jeho pátou studiovku, která nese název „Kłamczuch“.

Nedílnou součástí limitovaných boxů je i EP „Brzydal“, ale vraťme se zpět k disku „Kłamczuch“, který téměř celý produkčně zastřešil Kudel. „Stroj se rozjel, že část shodit tu tíhu obrazu. Z léty budovaného obrazu pro veřejnost, se stalo vězení. Mělo sloužit jako štít, ale nyní bylo nutné projít si temnější cestou upřímnosti a bolesti.  Jak jinak, než s fanoušky skrze mé skladby,“ nechal se slyšet Floral Bugs.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1