hledat

Tags:

Fejbs se otevřela a najela na jemnější notu. Důvod je pochopitelný…

Sdílej

Jestli někoho uráží rhythm and blues, pak je na špatné adrese, protože jde o sestru hip hopu a jít proti své vlastní rodině je čiré bláznovství, ne?

Pokud jste se na bbarak.cz neocitli prvně, možná jste si všimli, že trnavskou Fejbs cítíme rapově i vokálně a byť nás nevtáhne do děje úplně každý dílek její diskografie, je to naprosto normální a na respektu k ní to nic nemění.

V rámci R&B ranku z poslední doby je kupříkladu hodně silná věc „Domov“, ve které ji doprovází její oblíbený mistr ceremonie ze stejného města Boy Wonder.

Před pár dny se před nás postavila záležitost „Okamih“. „Dakujem kazdemu, kto to citi. Nikdy by som nepovedala, ze raz budem o tomto spievat, bodaj by sa to nikdy nestalo. No zivot nam ukazuje smer. Toto je pre teba, tebe tam hore, maj sa tam krásne,“ vzkázala svému zesnulému otci Martina Fabová, jež se ohledně mixu a masteru svěřila do rukou Mateje Straky z Nerieš.

Fejbs přeladila z pozice nejdrzejší female emcee široko daleko na hebčí strunu a silnému téma se nebránil ani Boy Wonder

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1