Fat Joe by rád z osmé desky klasiku

Bronxský bomber z Diggin´ In The Crates, jemuž určitě udělal výsledek prodejních závodů Kanyeho s Fiftym radost, se na scéně s většími či menšími úspěchy zjevuje poměrně pravidelně. Po loňském počinu „Me, Myself and I“, jenž uvedl platinový singl „Make It Rain“ s Lil´ Waynem, oznámil poslední skutečný mohykán Terror Squad přípravy dalšího a v pořadí již osmého studiového alba „The Elephant in the Room“, které by rád skrz nezávislou firmu Imperial Records vypustil v prvních měsících roku 2008.

Na novince, o níž Joey Crack pronesl, že „LP is guaranteed to be a classic“, nebudou chybět ani jeho tradiční partneři Scott Storch, Cool & Dre, DJ Khaled či The Runners, s tím, že mezi oslovené specialisty na šestnáct řádků se podle všeho vklíní třeba Fabolous, Rick Ross a Diddy. V tomto směru už se tak celá léta neděje nic nového pod sluncem.

Zdroj: AllHH

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14487